Boka
Boka gruppaktivitet

Gruppaktivitet

Välj typ:
Välj dag:   Idag   onsdag   torsdag   fredag   lördag   söndag   måndag   tisdag
Visa 7 dagar

< Tidigare Senare >
tisdag 2018-05-22
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
06:30 - 07:15 IW 45 Agnes Johansson Indoor Walking 30 1 4 0  
10:30 - 11:30 Cirkelgym soft Malin Björklund Cirkelgym 36 0 3 7 Dropin Boka reservplats
10:30 - 11:15 Core mamma 45 Josefine Erlandsson Grå Salen 25 22 24 0   Boka
12:00 - 13:00 Cirkelfys André Petersson Blå Salen 40 31 35 0   Boka
16:15 - 17:05 IW soft Lars Wibäck Indoor Walking 30 21 24 0   Boka
16:45 - 17:45 Jympa puls Vicky Rubin Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
17:00 - 17:45 Cirkelgym X Marcus Falk Cirkelgym 40 0 4 13 Dropin Boka reservplats
17:00 - 18:00 Gyminstruktion Lars Sandström Multihallen 1 0 0 0 Fullbokat Boka reservplats
17:00 - 18:00 Spin intervall Alexandra Ivstam Spinning 35 0 3 3 Dropin Boka reservplats
17:15 - 18:15 IW 55 Emilia Persson Indoor Walking 30 1 4 0   Boka
17:30 - 18:45 SkivstångIntervall Pernilla Samuelsson Grå Salen 42 5 9 0   Boka
17:45 - 18:45 Rodd / Styrka Sylvia Kromnow Blå Salen 28 0 2 1 Dropin Boka reservplats
18:00 - 19:00 Cirkelgym soft Pella Bayer Cirkelgym 36 0 3 5 Dropin Boka reservplats
18:00 - 18:30 Flex 30 Petra Bovide Gröna Salen 30 25 28 0   Boka
18:00 - 19:00 Gyminstruktion Elna Crona Multihallen 1 0 0 0 Fullbokat Boka reservplats
18:30 - 19:30 IW 55 Magnus Skoogh Indoor Walking 30 13 16 0   Boka
18:45 - 19:45 Jympa puls Petra Bovide Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
18:45 - 19:30 Power hour 45 Linda Olsson Grå Salen 30 9 12 0   Boka
18:45 - 19:30 Spin 45 Louise Ehlo Spinning 35 0 3 0 Dropin Boka reservplats
18:45 - 19:45 Yoga Ronnie Björklund Gröna Salen 30 14 17 0   Boka
19:00 - 20:00 Gyminstruktion Elna Crona Multihallen 1 1 1 0   Boka
19:15 - 20:15 Cirkelgym Petra Häkkinen Cirkelgym 40 20 24 0   Boka
 
onsdag 2018-05-23
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
12:00 - 12:45 IW 45 Nettan Nilsson Indoor Walking 30 0 3 0 Dropin Boka reservplats
16:00 - 17:00 Gyminstruktion Zilhad Zigovic Multihallen 1 0 0 0 Fullbokat Boka reservplats
16:30 - 17:30 Jympa medel Helene Claesson Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
16:45 - 17:45 Cirkelgym Fredrik Hagen Cirkelgym 40 4 8 0   Boka
16:45 - 17:45 IW 55 Emilia Persson Indoor Walking 30 7 10 0   Boka
17:30 - 18:30 Core soft Sara Bondesson Grå Salen 45 37 41 0   Boka
17:30 - 18:30 Flex Pernilla Samuelsson Gröna Salen 30 0 3 0 Dropin Boka reservplats
17:30 - 18:30 HIT Vid fint väder körs passet utomhus! Sandra Mekkelholt Blå Salen 32 23 26 0   Boka
17:30 - 18:30 Spin Spurt Anna Davidsson Spinning 35 0 3 2 Dropin Boka reservplats
18:00 - 18:45 Cirkelgym X Jennie Persson Cirkelgym 40 22 26 0   Boka
18:45 - 19:30 IW 45 Arben Mehmeti Indoor Walking 30 0 3 0 Dropin Boka reservplats
18:45 - 19:45 Norska intervaller Lovisa Ström Spinning 35 19 22 0   Boka
18:45 - 19:45 Skivstång Soft Nilla Haure Grå Salen 42 31 35 0 Inställt
18:45 - 19:45 Yoga energy 55 Ronnie Björklund Gröna Salen 30 23 26 0   Boka
19:00 - 20:00 Cirkelgym Petra Häkkinen Cirkelgym 40 18 22 0   Boka
 
torsdag 2018-05-24
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
06:30 - 07:15 Cirkelgym 45 Anna Niklasson Cirkelgym 40 36 40 0  
09:30 - 10:30 Yoga soft Åsa Boketoft Gröna Salen 30 27 30 0  
12:00 - 13:00 Cirkelgym Mikael Hääger Cirkelgym 40 36 40 0  
16:30 - 17:15 Cirkelgym X Ea Björkdahl Cirkelgym 40 36 40 0  
17:00 - 18:00 Jympa puls Vicky Rubin Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
17:00 - 18:00 Spin Spurt Annica Eriksson Spinning 35 32 35 0  
17:00 - 18:00 Yoga Maria Wirestrand Gröna Salen 30 27 30 0  
17:15 - 18:15 IW intervall Katarina Nilsson Indoor Walking 30 27 30 0  
17:15 - 18:30 SkivstångIntervall Pernilla Samuelsson Grå Salen 42 38 42 0  
17:30 - 18:30 Cirkelgym soft Malin Söderman Cirkelgym 36 33 36 0  
18:00 - 19:00 Flex soft Irene Wanstadius Gröna Salen 30 27 30 0  
18:00 - 19:00 Rodd Elin Birgersson Blå Salen 14 12 14 0  
18:30 - 19:30 IW spurt Annica Andersson Indoor Walking 30 27 30 0  
18:30 - 19:30 Step explode Lena Jeppsson Grå Salen 40 37 40 0  
18:45 - 19:45 Cirkelgym Malin Björklund Cirkelgym 40 36 40 0  
18:45 - 19:45 Spin Spurt Annica Eriksson Spinning 35 32 35 0  
19:00 - 20:00 Gyminstruktion Robin Karlsson Multihallen 1 1 1 0   Boka
19:00 - 20:00 Yoga Pernilla Karlsson Gröna Salen 30 27 30 0  
 
fredag 2018-05-25
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
06:30 - 07:15 Spin 45 Louise Ehlo Spinning 35 32 35 0  
07:00 - 08:00 Yoga Irene Wanstadius Gröna Salen 30 27 30 0  
09:00 - 10:00 Cirkelgym soft Fredrik Hagen Cirkelgym 36 33 36 0  
12:00 - 13:00 IW spurt Annica Andersson Indoor Walking 30 27 30 0  
12:00 - 12:45 Spin 45 Åsa Boketoft Spinning 35 32 35 0  
16:00 - 17:00 Gyminstruktion Lars Sandström Multihallen 1 1 1 0   Boka
16:00 - 17:00 Gyminstruktion Taha Abdulrazzaq Multihallen 1 1 1 1 0   Boka
 
lördag 2018-05-26
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
09:30 - 10:15 IW 45 Agnes Johansson Indoor Walking 30 27 30 0  
09:45 - 10:45 Spin Spurt Annica Eriksson Spinning 35 32 35 0  
 
söndag 2018-05-27
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
11:00 - 12:00 IW 55 Emma Krantz Indoor Walking 30 27 30 0  
11:30 - 12:30 Core Susanne Johansson Grå Salen 45 41 45 0  
16:30 - 17:30 Spin intervall Alexandra Ivstam Spinning 35 32 35 0  
17:00 - 18:00 Dans afro Lena Jeppsson Blå Salen 110 0 110 0 Dropin
17:00 - 18:00 Gyminstruktion Robin Karlsson Multihallen 1 1 1 0   Boka
17:00 - 18:00 IW tema Katarina Nilsson Indoor Walking 30 27 30 0  
17:15 - 18:15 Cirkelgym Anna Niklasson Cirkelgym 40 36 40 0  
18:00 - 19:00 Jympa puls Vicky Rubin Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
18:00 - 19:00 Skivstång Sylvia Kromnow Grå Salen 42 38 42 0  
 
måndag 2018-05-28
Tid Pass Personal Resurser Platser Bok­nings­bara Ledigt Re­serv­er Status Boka
06:15 - 07:00 IW 45 Arben Mehmeti Indoor Walking 30 27 30 0  
09:30 - 10:20 Spin Soft Åsa Boketoft Spinning 35 32 35 0  
12:00 - 13:00 Gyminstruktion Elina Kjellin Multihallen 1 1 1 1 0   Boka
12:00 - 12:45 IW 45 Nettan Nilsson Indoor Walking 30 27 30 0  
16:45 - 17:45 Cirkelgym Johanna Rydsberg Cirkelgym 40 36 40 0  
17:00 - 17:45 IW 45 Agnes Johansson Indoor Walking 30 27 30 0  
17:00 - 18:00 Jympa medel Kicky Skoogh Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
17:00 - 18:00 Yoga Johanna Warstedt-Persson Gröna Salen 30 27 30 0  
17:15 - 18:15 Core Helene Claesson Grå Salen 45 41 45 0  
18:00 - 18:45 Cirkelgym X Anna Niklasson Cirkelgym 40 36 40 0  
18:00 - 19:00 IW intervall Katarina Nilsson Indoor Walking 30 27 30 0  
18:00 - 19:00 Jympa bas Jessica Stedt Blå Salen 100 0 100 0 Dropin
18:15 - 19:15 Flex soft Pia Rubin Gröna Salen 30 27 30 0  
18:15 - 19:15 Skivstång Sylvia Kromnow Grå Salen 42 38 42 0  
18:15 - 19:30 Spin 70 Kristian Nilsson Spinning 35 32 35 0  
19:00 - 20:00 Cirkelgym GO Anna-Mia Björkholm Cirkelgym 40 36 40 0  
19:15 - 20:15 IW Tema Rock Nettan Nilsson Indoor Walking 30 27 30 0  
19:30 - 20:30 Spin 55 Magnus Skoogh Spinning 35 32 35 0  
20:00 - 21:30 Innebandy Tobias Denzler Fjälkinge sporthall 80 0 80 0 Dropin
 
< Tidigare Senare >

 
Denna tjänst är utvecklad av BRP Systems AB.